Rezultati – Rom Pom Pon 2016

Posamezniki – Otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Ines Osenjak
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
168,0
2.
Kaja Šinigoj
ŠK Twist (SI)
165,0
3.
Petra Jereb
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
148,5
4.
Mihaela Bremec
ŠK Twist (SI)
145,0
5.
Nina Mavec
ŠD GIB Ljubljana Šiška (SI)
139,5

Posamezniki – Mladinski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Neža Cukjati
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
162,0
2.
Kristi Mikulin
ŠK Twist (SI)
152,0
3.
Tarin Kulenović
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
151,0

Posamezniki – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Ana Janko
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
174,0
2.
Tana Prinčič
ŠK Twist (SI)
153,5

Partnerski dvigi – Mladinski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Obal-Tola
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
260,0

Partnerski dvigi – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Sever-Remškar
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
252,5

Osnovne cheer plesne skupine – otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Foxice
PD AKS Dance studio (SI)
150,5
2.
Mini Zajčice
PD AKS Dance studio (SI)
144,5

Osnovne cheer plesne skupine – mlajši
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Tinča Junior
PK Tinča (SI)
130,5

Osnovne cheerleading skupine – mlajši
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Žabice OŠ AMS Vrhnika
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
171,0
2.
Borci
ŠD Ares (SI)
147,5

Mešani skupinski dvigi – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Žabice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
243,0

Mešane cheerleading skupine – Mladinske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Twist
ŠK Twist (SI)
232,0
2.
Žabice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
228,0

Jazz cheer plesni pari – Otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Rojc-Zbičajnik
KD Mavrica (SI)
187,5

Jazz Cheer plesni pari – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Urbančič-Urbančič
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
261,5
2.
Gerič-Pirnat
ŠD Sovice (SI)
229,0

Jazz Cheer plesne skupine – Otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Pike Nogavičke
KD Mavrica (SI)
171,0

Jazz Cheer plesne skupine – Mini
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Pikice
KD Mavrica (SI)
128,0

Jazz Cheer plesne skupine – Članske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
PS Tina
PS Tina (SI)
235,0

Hip Hop Cheer plesni pari – Otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Palčič-Pavlovič
PD AKS Dance studio (SI)
218,0

Hip Hop Cheer plesne skupine – Otroške
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Viki
KD Mavrica (SI)
187,5

Hip Hop Cheer plesne skupine – Mladinske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Queens
PD AKS Dance studio (SI)
230,0

Hip Hop Cheer plesne skupine – Mini
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Vesoljčke
KD Mavrica (SI)
147,5

Freestyle Cheer plesni pari – Otroški
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Podnar-Šabec
GD CAPRIS (SI)
215,5
2.
Janežič-Sinanovič
PS Tina (SI)
208,5
3.
Bučar-Žagar
PS Tina (SI)
204,0
4.
Pavlovič-Pečarič
PD AKS Dance studio (SI)
200,5
5.
Titova-Vilimanovič
GD CAPRIS (SI)
194,0
6.
Rojc-Zbičajnik
KD Mavrica (SI)
183,5

Freestyle Cheer plesni pari – Mladinski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Božič-Mačerol
ŠD Škofljica (SI)
231,0
2.
Češljar-Češljar
ŠK Twist (SI)
228,5
3.
Drobnič-Pehlić
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
212,0
4.
Simčič-Žele
PD AKS Dance studio (SI)
204,5
5.
Loborec-Turk
PD AKS Dance studio (SI)
204,0
6.
Avdič-Lisjak
GD CAPRIS (SI)
200,5

Freestyle Cheer plesni pari – Mini
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Jovanović-Narobe
ŠKP V.I.P. (SI)
145,0

Freestyle Cheer plesni pari – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Urbančič-Urbančič
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
263,0
2.
Barbić-Kovačič
ŠD POM PON 2000 (SI)
228,5
3.
Oštir Jarič-Gril
PK Tinča (SI)
206,0

Freestyle Cheer plesne skupine – Otroške
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Gold Zajčice
PD AKS Dance studio (SI)
219,5
2.
Žabice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
217,0
3.
Star Frkljice
ŠD Škofljica (SI)
205,5
4.
VIP Leaders PeeWee
ŠKP V.I.P. (SI)
200,5
5.
Capristars
GD CAPRIS (SI)
199,0
6.
Twist Divas Mini
ŠK Twist (SI)
190,5
7.
Tigrice
ŠD Oziris (SI)
188,5
8.
Maksi Miške
ŠKD Feniks (SI)
181,5

Freestyle Cheer plesne skupine – Mladinske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Sovice
ŠD Sovice (SI)
242,5
2.
Queens
PD AKS Dance studio (SI)
229,0
3.
Twist Divas Junior
ŠK Twist (SI)
225,5
4.
Tigrice
ŠD Oziris (SI)
215,5
5.
VIP Leaders Junior
ŠKP V.I.P. (SI)
212,0
6.
Capristars
GD CAPRIS (SI)
202,5
7.
Zverinice
ŠKD Feniks (SI)
200,0

Freestyle Cheer plesne skupine – Mini
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Miškolinke
ŠKD Feniks (SI)
133,0

Freestyle Cheer plesne skupine – Članske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Ladies
ŠD POM PON 2000 (SI)
241,0
2.
VIP Leaders Senior
ŠKP V.I.P. (SI)
217,0
3.
Tinča
PK Tinča (SI)
201,0

Dekliški skupinski dvigi – Mladinski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Twist
ŠK Twist (SI)
231,0
2.
GIB Beli Zmaji
ŠD GIB Ljubljana Šiška (SI)
183,5

Dekliški skupinski dvigi – Članske
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Pegice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
270,5
2.
Žabice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
226,5
3.
GIB Beli Zmaji
ŠD GIB Ljubljana Šiška (SI)
174,5

Dekliške cheerleading skupine – Članski
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Twist Allstars
ŠK Twist (SI)
198,0

Cheerleading skupine – Otroške
Rank Team name Club & Country Total score
1.
Žabice
ŠŠD LOG-Dragomer (SI)
208,0
2.
Capristars
GD CAPRIS (SI)
193,0

Z nadaljevanjem uporabe spletne strani, se strinjate z uporabo piškotkov. Več informacij.

Nastavitve piškotkov na tej spletni strani so nastavljane na "dovoli piškotke", da bi vam omogočili najboljšo izkušnjo brskanja. Z nadaljevanjem uporabe te strani ali s klikom na gumb Sprejmi, se strinjate s tem.

Zapri