Rezultati – Ljubljana Open 2016

Timeout Cheer plesne skupine – Članske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Krkice
ŠD Drska
108,5
2.
Pume
ŠD Freia
105,5
Posamezniki – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Ana Janko
ŠŠD Log Dragomer
162,5
2.
Tana Prinčič
ŠK Twist
140,0
Posamezniki – Otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Kaja Šinigoj
ŠK Twist
148,5
2.
Alessia Felician
AŠD Cheerdance millenium
145,0
3.
Nina Mavec
ŠD GIB
142,5
4.
Ines Osenjak
ŠŠD Log Dragomer
132,5
5.
Petra Jereb
ŠŠD Log Dragomer
126,5
6.
Lana Andolšek
AŠD Cheerdance millenium
121,5
7.
Paula Racman
AŠD Cheerdance millenium
119,5
8.
Rebeka Remškar
ŠŠD Log Dragomer
117,0
9.
Anna Bragagnolo
AŠD Cheerdance millenium
116,5
9.
Mihaela Bremec
ŠK Twist
116,5
Posamezniki – Mladinski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Kristi Mikulin
ŠK Twist
171,5
2.
Neža Cukjati
ŠŠD Log Dragomer
153,5
3.
Dolores Sekula
ŠŠD Log Dragomer
149,5
4.
Tarin Kulenović
ŠŠD Log Dragomer
145,5
Partnerski dvigi – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Sever & Remškar
ŠŠD Log Dragomer
254,0
2.
Obal & Tola
ŠŠD Log Dragomer
232,0
Osnovne cheerleading skupine – mlajši
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Blue warriors
ŠD Borci
196,0
2.
Žabice OŠ Ivan Cankar Vrhnika
ŠŠD Log Dragomer
195,5
3.
Žabice OŠ Anton Martin Slomšek Vrhnika
ŠŠD Log Dragomer
186,5
4.
Uporniki
OŠ Šenčur
185,5
Osnovne cheer plesne skupine – starejši
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Red Hots Cheerleading
Elevation Graz
147,5
Osnovne cheer plesne skupine – otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Mini zajčice
PD AKS dance studio
163,5
2.
Foxice
PD AKS dance studio
155,5
3.
Plesni studio Tina
ŠK Tial
154,0
4.
Capristars
GD Capris
148,5
5.
Ladies junior
ŠD POM-PON 2000
143,5
6.
Bombic
PD AKS dance studio
143,0
7.
Male Zmajčice
ŠD Zmajčice
139,0
8.
Iskrice
PD AKS dance studio
138,0
Osnovne cheer plesne skupine – mlajši
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Ladies junior
ŠD POM-PON 2000
156,5
Mešani skupinski dvigi – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Blue warriors
ŠD Borci
197,0
Mešane cheerleading skupine – Članske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
219,0
Mešane cheerleading skupine – Mladinske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
232,0
2.
Twist
ŠK Twist
219,5
Jazz cheer plesni pari – Otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Glivar & Kunaver
PK Ples Plus
214,0
2.
Žagar & Brecelj
ŠD Sovice
212,0
3.
Petek & Glivar
PK Ples Plus
207,5
4.
Mačerol & Gojkovič
ŠD Škofljica
203,0
5.
Rigler & Uranič
PK Ples Plus
199,5
6.
Pintol & Trbižan
ŠK Maredi
194,0
Jazz Cheer plesni pari – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Urbančič & Urbančič
ŠŠD Log Dragomer
266,5
2.
Gerič & Pirnat
ŠD Sovice
223,0
3.
Rigler & Stepišnik
PK Ples Plus
217,0
4.
Brezec & Mlačnik Koščak
ŠK Tial
216,5
5.
Ilar & Toth
ŠD Zmajčice
203,5
Jazz Cheer plesni pari – Mladinski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Centa & Mlakar
ŠD Škofljica
230,5
2.
Bernik & Sušnik
ŠK Tial
220,5
3.
Kovač & Zafran
ŠD Pike
220,0
4.
Česnik & Ujčič
ŠD Freia
210,5
5.
Jaksetič & Maljevac
ŠD Freia
206,0
Jazz Cheer plesni pari – Mini
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Zbičajnik & Rojc
KD Mavrica
164,0
Jazz Cheer plesne skupine – Članske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
214,5
Jazz Cheer plesne skupine – Otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Mini sovice
ŠD Sovice
222,5
2.
Show Team Kids
PK Ples Plus
217,5
3.
Star frkljice
ŠD Škofljica
208,0
4.
Mavrica 2
KD Mavrica
200,5
5.
Pumice
ŠD Freia
194,0
6.
Frtavke
Frtavka
193,0
Jazz Cheer plesne skupine – Mladinske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Frkljice
ŠD Škofljica
225,5
2.
Plesni studio Tina
ŠK Tial
214,0
3.
Junior Frkljice
ŠD Škofljica
208,5
Jazz Cheer plesne skupine – Mini
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Pinki
KD Mavrica
137,0
2.
Show Team Mini
PK Ples Plus
132,0
Hip Hop Cheer plesni pari – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Gerič & Pirnat
ŠD Sovice
232,0
2.
Baškovč & Stradovnik
PK Ples plus
230,5
3.
Plateis & Miki
ŠD Oziris
214,0
Hip Hop Cheer plesni pari – Otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Cukijati & Pšaker
KD Mavrica
210,0
2.
Kovačevič & Talič
ŠK Maredi
208,0
3.
Palčič & Pavlovič
PD AKS dance studio
203,0
4.
Špacapan & Talič
ŠK Maredi
197,5
5.
Božič & Čekada
ŠD Freia
192,0
Hip Hop Cheer plesni pari – Mladinski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Janežič & Mežan
ŠD Sovice
219,0
Hip Hop Cheer plesni pari – Mini
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
Hip Hop Cheer plesne skupine – Otroške
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Mini dolls
ŠK Maredi
213,0
2.
Zajčice
PD AKS dance studio
204,5
Hip Hop Cheer plesne skupine – Mladinske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Pume
ŠD Freia
208,0
2.
Sovice
ŠD Sovice
204,0
3.
Tigrice
ŠD Oziris
202,5
4.
Queens
PD AKS dance studio
201,0
Freestyle Cheer plesni pari – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Urbančič & Urbančič
ŠŠD Log Dragomer
271,0
2.
Brezec & Mlačnik Koščak
ŠK Tial
233,5
Freestyle Cheer plesni pari – Otroški
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Pavlev & Ambrožič
ŠK Maredi
223,5
2.
Kljun & Titova
GD Capris
221,5
3.
Glivar & Kunaver
PK Ples Plus
218,5
4.
Pavlovič & Pečarič
PD AKS dance studio
216,5
5.
Vrhovski & Stupar
Špela dance center – ŠKD Matije Hočevarja
213,5
6.
Janežič & Sinanovič
ŠK Tial
213,0
7.
Padar & Zupančič
ŠD Škofljica
211,5
8.
Podnar & Šabec
GD Capris
210,0
9.
Bučar & Žagar
ŠK Tial
209,5
10.
Palčič & Obid
PD AKS dance studio
208,0
11.
Korošec & Rus
ŠD POM-PON 2000
204,5
12.
Murič & Talič
ŠK Maredi
201,0
13.
Cerkovnik –Omrčen
PK Ples plus
192,0
14.
Ferlež & Gombač
ŠD Freia
191,5
Freestyle Cheer plesni pari – Mladinski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Mačerol & Božič
ŠD Škofljica
219,0
2.
Žele & Simčič
PD AKS dance studio
215,0
3.
Avdič & Lisjak
GD Capris
207,5
4.
Drobnič & Pehlić
ŠŠD Log Dragomer
206,5
5.
Loborec & Turk
PD AKS dance studio
201,0
6.
Korošec & Babni
ŠD POM-PON 2000
200,5
7.
Nanić & Horvat
ŠD Zmajčice
193,5
8.
Levičnik & Prelesnik
ŠD Škofljica
191,0
9.
Lavrih & Šemr
ŠD POM-PON 2000
188,5
Freestyle Cheer plesni pari – Mini
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Korošec & Vehovec
ŠK Tial
171,0
2.
Zbičajnik & Rojc
KD Mavrica
169,0
Freestyle Cheer plesne skupine – Članske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
VIP Leaders senior
ŠKPK V.I.P.
229,0
2.
Dolls
ŠK Maredi
213,5
Freestyle Cheer plesne skupine – Otroške
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Star frkljice
ŠD Škofljica
222,0
2.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
219,0
3.
Mini dolls
ŠK Maredi
215,5
4.
Gold zajčice
PD AKS dance studio
211,5
5.
Capristars
GD Capris
207,5
6.
Plesni studio Tina
ŠK Tial
205,0
7.
Maksi Miške
ŠKD Feniks
197,0
8.
Show Team Kids
PK Ples Plus
193,0
9.
VIP Leaders PeeWee
ŠKPK V.I.P.
189,5
10.
Pumice
ŠD Freia
164,0
Freestyle Cheer plesne skupine – Odrasli
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Mamitas
PD AKS dance studio (SI)
229,5
Freestyle Cheer plesne skupine – Mladinske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Queens
PD AKS dance studio
240,0
2.
Frkljice
ŠD Škofljica
224,5
3.
VIP Leaders junior
ŠKPK V.I.P.
222,0
4.
Tigrice
ŠD Oziris
215,0
5.
Junior Frkljice
ŠD Škofljica
214,0
6.
Capristars
GD Capris
213,0
Freestyle Cheer plesne skupine – Mini
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Capristars
GD Capris
160,0
2.
Mini mini dolls
ŠK Maredi
153,0
3.
Plesni studio Tina
ŠK Tial
149,5
4.
Show Team Mini
PK Ples Plus
138,5
5.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
135,5
6.
Mini Mavrica
KD Mavrica
115,0
Dekliški skupinski dvigi – Članske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Pegice
ŠŠD Log Dragomer
273,5
2.
Twist allgirl
ŠK Twist
245,0
3.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
231,0
4.
GIB Beli zmaji 2
ŠD GIB
184,0
Dekliški skupinski dvigi – Mladinski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Twist
ŠK Twist
221,5
2.
Bravo Red Angels
CK Bravo Varaždin
195,5
3.
GIB Beli zmaji 1
ŠD GIB
172,5
4.
Bravo Red Stars
CK Bravo Varaždin
152,0
Dekliške cheerleading skupine – Članski
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Twist allstar
ŠK Twist
229,5
2.
Red Hots Cheerleading
Elevation Graz
195,0
Dekliške cheerleading skupine – Mladinske
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Bravo Roses
CK Bravo Varaždin
207,0
2.
Red Hots Cheerleading
Elevation Graz
188,5
Cheerleading skupine – Otroške
Mesto Nastopajoči Društvo Končna ocena
1.
Bravo Candies
CK Bravo Varaždin
206,0
2.
Capristars
GD Capris
196,0
3.
Žabice
ŠŠD Log Dragomer
188,0
4.
Zajčki
AŠD Cheerdance millenium
186,0
5.
Twist mini
ŠK Twist
181,0

Z nadaljevanjem uporabe spletne strani, se strinjate z uporabo piškotkov. Več informacij.

Nastavitve piškotkov na tej spletni strani so nastavljane na "dovoli piškotke", da bi vam omogočili najboljšo izkušnjo brskanja. Z nadaljevanjem uporabe te strani ali s klikom na gumb Sprejmi, se strinjate s tem.

Zapri